Resultatliste Friidrettsfestivalen sundag 19. juni 2022

Rett nedanfor er synt resultatliste for andre dag av Friidrettsfestivalen. Den ligg også under "Vedlegg"

PLASSAKTIVITETKLASSENAMNNR.KLUBBRESULTATVIND
Plassering200 m G NavnNrKlubbResultatVind
1200 mGutter 10Sivert Djuvik Erdal67Nordre Fjell Friidrett - Friidrett37,950,5
2200 mGutter 10Georg Breivik1Ask Friidrett - Friidrett38,940,5
1200 mGutter 11Viljar Anderson11Bjarg IL - Friidrett32,700,5
200 mGutter 11Olai Heitmann Holmelid69Norna-Salhus IL - FriidrettDNS
Plassering200 m G NavnNrKlubbResultatVind
1200 mGutter 12Magnus Tufta Flotve117Strandebarm IL - Friidrett33,210,9
1200 mGutter 13Hector Breivik2Ask Friidrett - Friidrett29,170,9
2200 mGutter 13Jesper Schøning Busch97Varegg Fleridrett - Friidrett29,940,9
3200 mGutter 13Vetle Nilsen Roiha21Bjarg IL - Friidrett30,920,9
4200 mGutter 13Didrik Helle Bruås96Varegg Fleridrett - Friidrett33,50,9
200 mGutter 13Johannes Hoddevik Vaage35Fana IL - FriidrettDNS
Plassering200 m G NavnNrKlubbResultatVind
200 mGutter 14Tobias Karl Albert10Bjarg IL - FriidrettDNS
1200 mGutter 14Mikkel Midtun Larsen18Bjarg IL - Friidrett27,870,3
2200 mGutter 14Arne Sømjo Djuvik Erdal65Nordre Fjell Friidrett - Friidrett30,040,3
200 mGutter 15Benjamin Christensen Moen33Fana IL - FriidrettDNS
200 mGutter 15Jakob Heitmann Holmelid68Norna-Salhus IL - FriidrettDNS
1200 mGutter 16Steffen Tjensvoll Hollund30Bremnes IL - Friidrett24,980,3
Plassering200 m J NavnNrKlubbResultatVind
200 mJenter 10Guro Flatebø Hovland14Bjarg IL - Friidrett39,690,3
200 mJenter 10Eir Vårdal Olimb20Bjarg IL - Friidrett39,420,3
200 mJenter 10Sanna Maria Stephansen24Bjarg IL - Friidrett37,420,3
200 mJenter 10Sara Istad Kristiansen107Voss IL - Friidrett38,160,3
1200 mJenter 11Maria Hansen Korsan15Bjarg IL - Friidrett35,440,3
2200 mJenter 11Maria Istad Kristiansen106Voss IL - Friidrett36,120,3
Plassering200 m J NavnNrKlubbResultatVind
1200 mJenter 12Tuva Godvik Dahl13Bjarg IL - Friidrett34,29-0,8
2200 mJenter 12Kirsti Djuvik Erdal66Nordre Fjell Friidrett - Friidrett34,6-0,8
200 mJenter 12Karoline Øygard121Strandebarm IL- FriidrettDNS
1200 mJenter 13Nora Schilbred-Eriksen103Varegg Fleridrett - Friidrett29,58-0,8
2200 mJenter 13Ida Eide Bergesen95Varegg Fleridrett - Friidrett30,77-0,8
200 mJenter 13Frida Askildsen Hovdevik98Varegg Fleridrett - FriidrettDNS
Plassering200 m J NavnNrKlubbResultatVind
1200 mJenter 14Emma Severine Nielsen Kvåle108Voss IL - Friidrett31,83-1,2
2200 mJenter 14Evy Mala109Voss IL - Friidrett33,71-1,2
1200 mJenter 18Pernille Hvamsal Sagevik7Ask Friidrett - Friidrett28,55-1,2
PlasseringLengde G NavnNrKlubbResultatVind
LengdeGutter 10Sivert Djuvik Erdal67Nordre Fjell Friidrett - Friidrett2,40-1
LengdeGutter 10Elias Neteland120Strandebarm IL - Friidrett2,560
LengdeGutter 10Olai Skålnes Bergheim81Strandebarm IL - Friidrett2,36-0,2
1LengdeGutter 11Viljar Anderson11Bjarg IL - Friidrett3,67-0,1
LengdeGutter 11Olai Heitmann Holmelid69Norna-Salhus IL - FriidrettDNS
PlasseringLengde G NavnNrKlubbResultatVind
LengdeGutter 12Magnus Tufta Flotve117Strandebarm IL - FriidrettDNS
1LengdeGutter 13David Normann Aasheim Raa22Bjarg IL - Friidrett4,06-1,1
2LengdeGutter 13Johannes Thorsheim40FIL AKS-77 - Friidrett3,89-1,1
PlasseringLengde G NavnNrKlubbResultatVind
1LengdeGutter 14Viljar Aarskog28Bremnes IL - Friidrett4,240
2LengdeGutter 14Alf Kristian Tjensvoll Hollund29Bremnes IL - Friidrett3,930,2
3LengdeGutter 14Arne Sømjo Djuvik Erdal65Nordre Fjell Friidrett - Friidrett3,660,2
1LengdeGutter 15Benjamin Christensen Moen33Fana IL - Friidrett5,981
2LengdeGutter 15Jakob Heitmann Holmelid68Norna-Salhus IL - Friidrett5,55o,4
1LengdeGutter 16Odin August Østreim Øina36Fana IL - Friidrett6,140,8
2LengdeGutter 16Steffen Tjensvoll Hollund30Bremnes IL - Friidrett5,390,5
1LengdeGutter 17Martin Hjertaker71Os Turnforening - Friidrett6,031,3
1LengdeMenn seniorMarius Torbjørnsen41Fitjar IL - Friidrett5,921,7
PlasseringLengde J NavnNrKlubbResultatVind
LengdeJenter 10Guro Flatebø Hovland14Bjarg IL - Friidrett2,50-1,0
LengdeJenter 10Eir Vårdal Olimb20Bjarg IL - FriidrettDNS
LengdeJenter 10Ingrid Elisabeth Aasheim Raa23Bjarg IL - Friidrett2,15-0,7
LengdeJenter 10Sanna Maria Stephansen24Bjarg IL - Friidrett2,52-0,1
LengdeJenter 10Sara Istad Kristiansen107Voss IL - Friidrett2,66-1,5
1LengdeJenter 11Maria Istad Kristiansen106Voss IL - Friidrett3,200
2LengdeJenter 11Maria Hansen Korsan15Bjarg IL - Friidrett2,690
PlasseringLengde J NavnNrKlubbResultatVind
1LengdeJenter 12Kirsti Djuvik Erdal66Nordre Fjell Friidrett - Friidrett3,680
1LengdeJenter 13Nora Schilbred-Eriksen103Varegg Fleridrett - Friidrett4,190,9
2LengdeJenter 13Tori Torbjørnsen42Fitjar IL - Friidrett4,040
1LengdeJenter 14Jofrid Anderson12Bjarg IL - Friidrett4,06-0,8
2LengdeJenter 14Emma Severine Nielsen Kvåle108Voss IL - Friidrett4,06-1,2
3LengdeJenter 14Vilde Fykse104Voss IL - Friidrett3,76-0,8
4LengdeJenter 14Evy Mala109Voss IL - Friidrett3,50-0,7
PlasseringLengde J NavnNrKlubbResultatVind
1LengdeJenter 18Pernille Hvamsal Sagevik7Ask Friidrett - Friidrett4,970
2LengdeJenter 18Anna Økland Guldberg3Ask Friidrett - Friidrett4,470,3
1LengdeKvinner seniorAndrea Thorsheim39FIL AKS-77 - Friidrett5,110
LengdeKvinner seniorUna Haukanes49Gneist,IL - FriidrettDNS
PlasseringKule NavnNrKlubbResultat
KuleGutter 10Elias Neteland120Strandebarm IL - Friidrett6,04
KuleGutter 10Olai Skålnes Bergheim81Strandebarm IL - Friidrett4,45
KuleJenter 10Guro Flatebø Hovland14Bjarg IL - Friidrett4,26
KuleJenter 10Eir Vårdal Olimb20Bjarg IL - FriidrettDNS
KuleJenter 10Ingrid Elisabeth Aasheim Raa23Bjarg IL - Friidrett4,41
KuleJenter 10Sanna Maria Stephansen24Bjarg IL - Friidrett4,59
KuleJenter 10Sara Istad Kristiansen107Voss IL - Friidrett3,99
1KuleJenter 11Maria Istad Kristiansen106Voss IL - Friidrett4,94
1KuleJenter 12Tuva Godvik Dahl13Bjarg IL - Friidrett5,52
KuleJenter 12Karoline Øygard121St\trandebarm IL- FriidrettDNS
PlasseringHøyde NavnNrKlubbResultat
1HøydeGutter 13Vetle Nilsen Roiha21Bjarg IL - Friidrett1,25
2HøydeGutter 13David Normann Aasheim Raa22Bjarg IL - Friidrett1,2
1HøydeGutter 14Viljar Aarskog28Bremnes IL - Friidrett1,41
2HøydeGutter 14Alf Kristian Tjensvoll Hollund29Bremnes IL - Friidrett1,33
1HøydeGutter 16Johannes Handeland31Fana IL - Friidrett1,70
1HøydeGutter 17Martin Hjertaker71Os Turnforening - Friidrett1,80
1HøydeMenn seniorMarius Torbjørnsen41Fitjar IL - Friidrett1,84
PlasseringHøyde NavnNrKlubbResultat
1HøydeJenter 13Tori Torbjørnsen42Fitjar IL - Friidrett1,25
2HøydeJenter 13Ida Eide Bergesen95Varegg Fleridrett - Friidrett1,20
1HøydeJenter 14Jofrid Anderson12Bjarg IL - Friidrett1,46
2HøydeJenter 14Emma Severine Nielsen Kvåle108Voss IL - Friidrett1,25
3HøydeJenter 14Vilde Fykse104Voss IL - Friidrett1,15
4HøydeJenter 14Evy Mala109Voss IL - Friidrett1,05
PlasseringSpyd NavnNrKlubbResultat
1SpydGutter 13Johannes Thorsheim40FIL AKS-77 - Friidrett26,15
1SpydGutter 14Mikkel Midtun Larsen18Bjarg IL - Friidrett26,53
2SpydGutter 14Alf Kristian Tjensvoll Hollund29Bremnes IL - Friidrett24,93
3SpydGutter 14Viljar Aarskog28Bremnes IL - Friidrett21,97
4SpydGutter 14Iver Agjeld9Bjarg IL - Friidrett17,21
5SpydGutter 14Matheus Gregorius Hjønnevåg Mikalsen19Bjarg IL - Friidrett16,99
1SpydGutter 16Odin August Østreim Øina36Fana IL - Friidrett32,27
1SpydMenn veteran 75-79Arthur Johannes Lillefosse57Gular, IL - Friidrett18,06
2SpydMenn veteran 75-79Kåre Andersen114IL Korlevoll16,25
1SpydJenter 14Jofrid Anderson12Bjarg IL - Friidrett27,98
2SpydJenter 14Vilde Fykse104Voss IL - Friidrett20,04
1SpydJenter 16Mathilde Alfarnes Amundsen73Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett35,72
1SpydKvinner seniorAndrea Thorsheim39FIL AKS-77 - Friidrett32,95
SpydKvinner seniorVår Eik Litland62Laksevåg TIL - FriidrettDNS
Plassering1 500 m NavnNrKlubbResultat
11500 mGutter 13Jesper Schøning Busch97Varegg Fleridrett - Friidrett5.15,51
21500 mGutter 13Didrik Helle Bruås96Varegg Fleridrett - Friidrett5.22,77
1500 mGutter 13Magnus Hauge Øyen37Fana IL - FriidrettDNS
11500 mGutter 15Didrik Stuhaug Hatlelid48Gneist,IL - Friidrett4.41,12
21500 mGutter 15Ådne Kjosås70Norna-Salhus IL - Friidrett5.07,80
1500 mGutter 16Marios Ktorides-Valen32Fana IL - FriidrettDNS
1500 mGutter 16Aleksander Hauge Øyen38Fana IL - FriidrettDNS
11500 mGutter 19Sondre Svåsand Måge89Strandebarm IL - Friidrett4.36,27
Plassering1 500 m NavnNrKlubbResultat
11500 mJenter 13Nora Schilbred-Eriksen103Varegg Fleridrett - Friidrett5.42,33
21500 mJenter 13Amalie Svåsand Måge88Strandebarm IL - Friidrett6.11,69
1500 mJenter 13Frida Askildsen Hovdevik98Varegg Fleridrett - FriidrettDNS
Plassering3 000 m NavnNrKlubbResultat
13000 mMenn seniorBjørnar Lillefosse128Gular, IL - Friidrett8.30,93
23000 mMenn seniorAndré Seliussen54Gneist,IL - Friidrett8.44,96
33000 mMenn seniorVegard Havn74Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett8.52,35
43000 mMenn seniorMartin Schei76Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett9.02,15
53000 mMenn seniorJonas Skjerven125Mjøsdalen IL9.03,32
63000 mMenn seniorJohannes Thomsen77Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett9.04,07
73000 mMenn seniorDaniel Måkestad Fadnes56Gular, IL - Friidrett9.05,41
83000 mMenn seniorErlend Drivernes94Tørvikbygd IL - Friidrett9.52,88
3000 mMenn seniorAndreas Skulstad Størkson55Gneist,IL - FriidrettDNS
3000 mMenn seniorBjørn Rusten Lundberg102Varegg Fleridrett - FriidrettDNS
3000 mMenn seniorHans-Magnus Haukøy50Gneist,IL - FriidrettDNS
Plassering3 000 m NavnNrKlubbResultat
3000 mKvinner seniorLene Hollund8BFG Bergen Løpeklubb - FriidrettDNS
Plassering400 m NavnNrKlubbResultat
1400 m Menn seniorSeumas Duncan Mackay122Norna-Salhus IL - Friidrett50,52
400 m Menn seniorFilip Holdhus51Gneist,IL - FriidrettDNT
400 m Menn seniorNicolai Holdhus52Gneist,IL - FriidrettDNT
400 m Menn seniorSindre Strønstad-Løseth123Gneist,IL - FriidrettDNS
Plassering400 m NavnNrKlubbResultat
400 m Kvinner seniorEmilia Tveita72Otra IL - FriidrettDNS
400 m Kvinner seniorUna Haukanes49Gneist,IL - FriidrettDNS
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift